Svatba

     

Svatební fotografie

Svatební fotografie mají popisovat atmosféru, která na svatbě panuje. Strnulé svatební fotky jsou už dávno minulostí. Pokud si svoji fotku ze svatby vezmete do ruky i po dvaceti letech, musí se vám vybavit pocit a nálada, kterou jste ve svůj velký den zažívali. A právě to je naším přáním. V oboru svatební fotografie máme více než dvacetiletou praxi...

Jak probíhá fotografování svatby?

V první řadě musí panovat mezi svatebčany a fotografem přátelská atmosféra. Samozřejmě, že si mezi sebou najdou tyto dvě strany největší pouto při celodenních svatbách, ale snažíme se, aby se stejné atmosféry dosáhlo i při fotografování,Fotografie pořizujeme po dohohodě s vámi v průběhu příprav před obřadem, při obřadu při svatební hostině, formou procházky novomanželů v pěkném prostředí (zámecká zahrada, pěkný park a pod.), tak, aby byly doopravdy co nejpřirozenější. Povídejte si, hlaďte se, líbejte... my vás budeme z dálky pozorovat, občas poradíme a věřte, že výsledek bude stát za to. Je to přeci vaše svatba a právě vy musíte být šťastní. Na nás je, abychom tento pocit a emoce přenesli do fotografie a uchovali tak vaši náladu na celý život.

Co od nás dostanete?

Všechny fotografie upravíme a vyretušujeme a zpracujeme je do finální podoby. Tyto fotky vám pak nahrajeme na DVD z něhož si vy vyberete, které a kolikrát budete chtít přenést na papír.